Зв'язатися з нами
Заповніть форму нижче
Згоден з політикою обробки персональних даних

Апартаменти у центрі Києва

Апартаменти площею 102м² розташовані в самому центрі Києва, в ЖК CHICAGO CENTRAL HOUSE з видом на НСК Олімпійський та гарним оглядом на вулиці міста. Велика кількість вікон, грамотне використання простору та матеріалів, надають приміщенням особливі та логічні риси, що запам'ятовуються.
Цілі проекту
Власники квартири — молода пара, які мають добрий смак і мають потяг до сучасних технологій. Це сформувало у них завдання, які вони поставили перед нами у межах свого інтер'єру:

1. Розробити ексклюзивний дизайн інтер'єру в сучасному стилі, що поєднує в собі натуральні матеріали та класичні елементи, які створять комфорт та затишок.
2. Поєднати кухню та вітальню, щоб проводити основну частину часу в одному приміщенні та приймати гостей, з чудовим видом із вікон.
3. Майстер-спальню спроектувати як окремий світ, де буде ліжко, гардероб та санвузол.
4. А також зробити невелику гостьову спальню, об'єднану з робочою зоною.
Планування
Так як розглядався варіант і без гостьової спальні - були розроблені різні варіанти планувань, але в результаті зупинилися на практичній, на нашу думку і думку замовників. В основу фінального планування лягла невелика кухня, об'єднана з вітальнею, а також рішення з прохідною зоною коридору, де ми створили арт-простір. Третину площі квартири відвели на особистий простір власників, а гостьову спальню зробили із класним видом на Олімпійський. У цих апартаментах, у кожному приміщенні є своя особливість.
Концепція
Базова концепція будувалась на принципі використання нестандартних рішень у кожному приміщенні, для створення якісного простору у кожному куточку апартаментів. Головне приміщення - кухня-вітальня, в якій нам важливо було зберегти чудовий панорамний вид з вікна, не закривши його меблями, і опрацювати всі можливі сценарії використання цієї кімнати.
Кухня-вітальня
Декоративна стіна із затемнених дзеркал та поділом із латунних вставок за диваном, колону за диваном виділили натуральним каменем; диван модульний на замовлення з функціональною дерев'яною вставкою; скляні полиці з латунним обрамленням; барний стіл із натурального каменю з винним холодильником; обідня зона з акцентною люстрою; невелика кухня зі шпону та затемненого дзеркала на фасадах.
Майстер-спальня
Ліжко у спальню обрали з асортименту Interia; панелі за узголів'ям ліжка виконані з дерева, затемнених дзеркал та скляної перегородки; зона за тв - керамогранітна плитка із дзеркальними вставками і звичайно ж зелений куточок; у прохідній частині між спальнею та гардеробом розмістили бьюті-зону.
Вбиральня та майстер-санвузол
Вбиральня повільно переходить у майстер-санвузол, де розташувався тропічний душ, ванна, довга зона з двох раковин; туалет і біді приховані за дверима, тому що санвузол, гардероб та спальня є одним відкритим простором.
Гостьова спальня
Ліжко від Interia знаходиться в ніші між двома колонами зашитими дерев'яними панелями; ліворуч розташувалася невелика шафа, а праворуч - ліжкова підвісна тумба; телевізор вшитий врівень з декоративною панеллю із затемненого дзеркала, яка переходитиме в робочу зону.
Передпокій
Зона передпокою є прохідним арт-простором із металевої панелі з підсвічуванням; також візуально читається куб із сланцю, перед яким встановлені 3 подіуми для KAWS, а поруч вазон такої ж форми із затемненого скла.
Санвузол та інші ракурси
У вбиральні при вході розташували технічну частину даних апартаментів - систему розумного будинку, щитову, пральню, бойлер, систему очищення води та витяжну систему.
Резюме
Ми використали кожен сантиметр простору максимально ефективно та створили незабутню атмосферу з останніми технологічними тенденціями у світі інтер'єрів. Розроблено велика кількість вузлів, дизайн кожного приміщення облаштований з упором на затишок. Продумано всі можливі сценарії використання простору власниками.
Робоча група
Дизайнер – Андрій Глущенко
Архітектор - Наталія Кульбашна
3D візуалізація - Андрій Васильків