Зв'язатися з нами
Заповніть форму нижче
Згоден з політикою обробки персональних даних

Двохрівнева квартира

Квартира знаходиться в ЖК DESNA residence на останньому поверсі, а також має останній поверх – мансардний. Локація та територія даного комплексу дуже приємна і навколо ростуть сосни, тому складається враження, що ти живеш у приватному будинку, а не в житловому комплексі.

Цілі проекту

Власники квартири — молода та активна сімейна пара, яка придбала квартиру та одразу замовила діазайн-проект, хоча ремонт планували розпочинати через рік.
Через рік замовники переглянули проект ще раз, який ми виконали і їм захотілося трохи його змінити, тому ми взялися до розробки нового варіанту цієї квартири. З фінальним варіантом, який реалізували ви можете ознайомитись нижче:

Планування

Квартира по своїй площі невелика, всього 82м2 (необхідно врахувати, що це 2 рівні, а другий поверх мансардний + частину площі забирають сходи), нам вдалося розмістити все необхідне за вимогами замовників. На першому поверсі знаходиться спільний простір - кухня-вітальня, санвузол, а на другому - 2 спальні, санвузол та гардеробна кімната.

Концепція

Базова концепція будувалась на принципі використання нестандартних рішень, для створення якісного простору у кожному куточку апартаментів. Головне приміщення - кухня-вітальня, в якій нам важливо було зберегти чудовий панорамний вид з вікна, не закривши його меблями, і опрацювати всі можливі сценарії використання цієї кімнати.
Кухня-вітальня
Санвузол
Дитяча кімната
Спальня та вбиральня
Ванна кімната
Резюме
За допомогою безлічі підборів та перестановок ідей, рішень, матеріалів та відтінків, ми зуміли досягти результату, який повністю влаштував господарів квартири та нас. Кожне приміщення продумане до найдрібнішої деталі, що дало змогу зробити необхідне зонування та замеблювати так, щоб господарі квартири почувалися максимально комфортно та затишно у своєму житлі.
Робоча група
Дизайнер – Андрій Глущенко
Архітектор - Наталія Кульбашна
3D візуалізація - Анастасія Толочна