Зв'язатися з нами
Заповніть форму нижче
Згоден з політикою обробки персональних даних

Сучасний приватний будинок

Будинок спроектований у сучасному стилі та продуманий до дрібниць. На передньому дворі передбачили вогнище, дровник біля в'їзду до гаража, басейн на терасі з переливом та мангал. Задній двір зайняла лазня та французькі грядки. На даху будинку встановлені сонячні панелі, а управління освітленням, кондиціюванням та вентиляцією довірили системі "розумний будинок". Основною ідеєю інтер'єру стали пастельні відтінки у поєднанні з натуральними матеріалами, великі площі скління на поверхах забезпечують зв'язок із зовнішнім світом. Також нашим завданням було розробити дизайн, який би відображав характер та побажання замовників. Ми створили такий простір, куди справді хочеться повертатися.
Цілі проєкту
У процесі попередніх обговорень була велика кількість побажань, яких потрібно дотриматися під час розробки як екстер'єру, так і інтер'єру, основними можна виділити такі пункти:
1. Зробити унікальний фасад, але водночас стриманий;
2. Продумати зонування приміщень комфортним, але без втрати відчуття великого простору;
3. Продумати терасу з басейном та мангалом;
4. Крім будинку розташувати на ділянці басейн, вогнище, мангал і лазню.
Рішення
Фасад виконаний у контрастних кольорах, використовували 2 види оздоблювальних матеріалів - біла та чорна штукатурка, чорна та світло-сіра плитка. Продумали максимально ефективне використання площі, перший поверх виконаний практично без перегородок, присутні лише 2 колони, одна – акваріум, а друга – винний холодильник та шафа з полицями. Другий поверх зонували на 2 категорії – загальний та особистий простір. В інтер'єрі багато дерева, яке створило затишок, а приємний текстиль його доповнив. Лазню органічно вписали на задньому дворі, вогнище розрахували на велику кількість персон, його розташування ідеально вписалося в ландшафт і з нього відкривається вид на перелив басейну і на червоний клен з ландшафтною композицією.
Планування
Особливістю планувального рішення є 2 вежі, які ми об'єднали на другому поверсі за допомогою камінної зали та тераси. Продумали 2 сценарії входу в будинок - через парадні сходи та через цокольний поверх (через гараж), оскільки це приватний будинок та власники найчастіше будуть використовувати саме його. Перший поверх це повністю загальний простір, що складається з кухні, їдальні, великої вітальні та лаунж зони для відпочинку, крім цього розмістили ще санвузол, та просторий гардероб. Другий поверх розділений на 2 вежі, одна з яких – особистий простір власників будинку, де розташована спальня, просторий санвузол та гардеробна, друга – тренажерний зал, ігрова та гостьова спальня зі власним санвузлом.
Концепція
Основною ідеєю в проектуванні екстер'єру був мінімалізм та велика кількість скління. Якщо пройтися детальніше по вузлах: то цокольний поверх приховує басейн з переливом, а на передньому плані зелень з підсвічуванням, біля переливу розташований дровник під навісом та в'їзд у гараж, а закінчують композицію парадні сходи з підсвіткою. Перший поверх з фасаду приховує навіс у вигляді другого поверху, а зліва розташували мангал. Другий поверх повністю виконаний у панорамному склінні. Передній двір складається з газону та вогнище, а на задньому дворі розташували лазню, по дизайну будинку.
Фасад та прибудинкова територія
Інтер'єр лазні
Інтер'єр першого поверху
Інтер'єр лівого крила
Інтер'єр правого крила
Резюме
Завдяки грамотному зонуванню ділянки вдалося розмістити все необхідне для насиченого заміського життя: зону багаття, лазню, мангал, басейн, буду для собак, терасу з лежаками та джакузі. Будинок стане не тільки чудовим сімейним гніздечком, а й родзинкою в цьому селищі. Його фасад не залишить гостей байдужими, а великі вікна забезпечать відмінну інсоляцію приміщень.
Робоча група
Дизайнер – Андрій Глущенко
Архітектор - Наталія Кульбашна
3D візуалізація - Андрій Васильків
3D візуалізація - Марина Статілко