Зв'язатися з нами
Заповніть форму нижче
Згоден з політикою обробки персональних даних

Дизайн інтер’єру, що реалізовується для людей

ЗАСНОВНИК СТУДІЇ – АНДРІЙ ГЛУЩЕНКО
Радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми займаємося розробкою нестандартних рішень в області дизайну інтер'єру, а також їх реалізацією.

Часто люди думають, що розробка дизайн-проєкту — це легке завдання, але вони серйозно помиляються. Створення інтер'єру вимагає кропіткої праці і творчого підходу.
Так чому ж краще скористатися послугами студії дизайну інтер'єру?
— Можливість побачити майбутній інтер'єр і вносити зміни ще до початку ремонтних робіт. При замовленні послуг студії дизайну, Ви отримуєте повноцінний проєкт, в якому будуть візуалізації всіх приміщень, робоча документація з усіма необхідними планами і розгортками, а також артикули устаткування і приладів, використовуваних у проєктах. І звичайно ж, усі роботи вестимуться відповідно до проєкту.
— Економія коштів. Як би парадоксально це не здавалося, але це так! Грамотно виконаний дизайн-проєкт ще на етапі розробки дозволить раціонально розподілити витрати на усі необхідні роботи. Усі ми знаємо, що "час - гроші" і при самостійному плануванні Ви витратите значно більше часу і, ймовірно, припуститесь помилки. До того ж Вам варто пам'ятати, що усі коригування в процесі ремонту нестимуть додаткові фінансові витрати.
— Функціональність та ергономічність, адже окрім готового візуального образу, проєкт дизайну інтер'єру також враховує багато технічних аспектів, про які людина, яка зіткнулася з ремонтом уперше, частенько не знає. Наприклад, грамотне перепланування та зонування, системи електропостачання і освітлення, схеми вентиляції і кондиціонування. Облік і правильне планування цих чинників робить ремонт найбільш ефективним, а експлуатацію приміщень - максимально комфортним.
Наш підхід зазвичай будується на наступному принципі: модних трендів багато і вони не вічні, і замість того, щоб їх наслідувати, ми намагаємося пробудити в замовниках їх власне почуття стилю.
Підхід
Реалізація
Для можливості технічної реалізації наших ідей, ми консультуємося з будівельними експертами і консультантами. Будь-яка хороша, але така, що не реалізовується у будівельному виконанні ідея, не повинна потрапити в проєкт, інакше це приведе до ризиків вийти за рамки бюджету, порушення термінів, перероблення проєктів і інших проблем, пов'язаних з ремонтом квартири.

Дизайн-проєкт містить необхідні специфікації, розгортки, технічні вузли, "пироги" і описи конструктивних рішень. Усе це входить в проєкт для того, щоб мінімізувати ризик переплат клієнта через впровадження конструктивних рішень, що не реалізовуються.
Ми - не художники. Ми використовуємо художні методи візуалізації мислення і процесу, але, на відміну від художників, не представляємо свій погляд на світ, а вирішуємо поставлене завдання, ґрунтоване на будівельних нормах і правилах.
Реальність
Хороший проєкт - результат праці цілої команди
Анна Сахаудінова
Дизайнер
Марина Статілко
Дизайнер, 3D візуалізатор
Анастасія Короленко
3D візуалізатор
Андрій Левченко
Маркетолог
Андрій Глущенко
Засновник, дизайнер
Наталія Кульбашная
Архітектор
Олена Зарубіна
Архітектор
Андрій Васильків
Дизайнер, 3D візуалізатор