Зв'язатися з нами
Заповніть форму нижче
Згоден з політикою обробки персональних даних

Апартаменти в ЖК Edelweiss House

Квартира знаходиться в ЖК EDELWEISS HOUSE – це житловий комплекс у Печерському районі Києва. Стильний та сучасний дизайн будівель, з вікон яких відкриваються розкішні краєвиди на центр міста, паркові зони, монумент «Батьківщина-Мати» та мальовничі схили Дніпра.
Цілі проекту
Власник квартири – холостяк, який робив квартиру чітко розуміючи свій ритм життя та усвідомлюючи свої потреби:

  1. Досягти створення грамотного зонування простору, яке буде зручним та комфортним для повсякденного життя.
  2. Розробити концепцію, що відповідає побажанням замовника, його способу життя.
  3. Об'єднати технологічне та естетичне бачення проекту.
  4. Створити комфортну лаунж-зону для дозвілля.
Планування
При проектуванні ми врахували та розробили дизайн-проект відповідно до вимог замовника, при цьому врахували естетичні та технічні характеристики. Розташували на першому поверсі приміщення загального призначення, а на другому поверсі - особистий простір, у якому всі перегородки виконані зі скла до створення ефекту відкритого простору.
Концепція
Використання дерева в інтер'єрі мало особливу ідею, оскільки природний матеріал має багато плюсів: він екологічний і довговічний, а також естетично приємний і легко поєднується практично з усіма текстурами. У проекті дотримано баланс та симетрія, які надають апартаментам особливого стилю.
Загальний простір
За проектом апартаменти мають простору вітальню, в якій грамотно зонована їдальня від лаунж-зони, відокремлена кухонним островом. Ми також приділили особливу увагу зеленій зоні, яку розташували під сходами.
Особистий простір
Організація особистого простору виконана з урахуванням усіх побажань замовника. Спальня спроектована з використанням різнофактурних матеріалів, різнорівневих стель та smart-штор. Санвузол продовжує загальну тематику квартири та виконаний у світлих відтінках із додаванням деревних елементів.
Резюме
Ми використовували кожен сантиметр простору максимально ефективно та створили незабутню атмосферу з останніми технологічними тенденціями у світі інтер'єрів. Всі зони грамотно сплановані і, загалом, концепція проекту облаштована з нахилом на затишок.
Робоча група
Дизайнер – Андрій Глущенко
Архітектор - Наталія Кульбашна
3D візуалізація - Андрій Васильків